ביטוח נסיעות לרומא

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
ביטוח נסיעות לרומא
ביטוח נסיעות לרומא

רומא, אחת הערים הרומנטיות בעולם, היא בירתה הנצחית של איטליה אשר משלבת בתוכה דת, היסטוריה ארוכת שנים ושילוב בין ישן לחדש. שטחה של העיר רומא הוא רחב ממדים והיא כוללת בתוכה את מדינת הוותיקן. בעיר עצמה ניתן להתרשם מהקולוסאום המפואר, מבזיליקות מרשימות, כיכרות מוארות ומרהיבות וכמובן איך אפשר בלי האוכל של המטבח האיטלקי שאף פעם לא מאכזב ועשיר בטעמים וניחוחות השמורים לעיר לרומא. אחד הפתגמים היותר בולטים בהקשר של העיר רומא, הוא: “ברומא התנהג כרומאי” כאשר אחת התכונות הבולטות אצל הרומאים היא הגנה ושמירה על המדינה ועל הזכויות. בהקשר שלכם, התיירים, חובתכם היא להגן על עצמכם בבואכם לטוס לרומא ולדאוג לרכוש ביטוח נסיעות אשר יספק לכם הגנה ויכסה כל טיפול רפואי שתזדקקו לו, במהלך השהייה בעיר ואף יגן על רכושכם האישי בעל ערך רב. 

האטרקציות ברומא מחולקות לשני סוגים: אטרקציות שאופייניות לעיר אירופאית הכוללות מוזיאונים, קפלות, אתרים היסטוריים, מרכזי בילוי וחיי לילה. הסוג השני של האטרקציות הן לחובבי האקסטרים מבינכם והן כוללות טיולי אופניים מחוץ או בתוך העיר, צניחת טנדם, ואיך אפשר מבלי לנסוע במכונית פורמולה כיאה למדינה אשר הולידה את מותג העל פרארי. מבחינת ביטוח נסיעות לרומא, כל עוד לא מדובר בטיול אשר משלב פעילויות אתגריות ואקסטרים בעלות סיכון לפגיעות, תוכלו להסתפק בביטוח הבסיסי והמוכר אשר ברוב המקרים יספק את המענה לו אתם תזדקקו. אך אם פניכם מועדות לחוויה של ריגוש, אקסטרים ואדרנלין גבוה, אינכם יכולים להסתפק בביטוח בסיסי עקב הסיכון שבפעילות והסכנה הגבוהה לפגיעה גופנית ולכן תצטרכו להרחיב את פוליסת הביטוח נסיעות לרומא אשר תכלול גם כיסוי לפעילות מסוג זה.  

travel insurance rome

עריכת השוואה בין חברות הביטוח

תחום הביטוח הינו מגוון ורחב וכולל חברות ביטוח וסוכנים פרטיים אשר נאבקים לילות כימים על כל לקוח שמעוניין בביטוח נסיעות לרומא ומרכיבים עבורם פוליסות ביטוח אשר יתאימו לצרכיהם ולאופי הפעילות שלהם במהלך הנסיעה. לאורך השנים, כמו בכל ענף אחר, גם בענף הביטוח קיימת תחרות מתמדת בין החברות השונות, במטרה להיות החברה המובילה בענף, מעמד אשר משפיע כמובן על רווחיות החברה. מתוקף כך, לכם, כלקוחות, מומלץ לנהל משא ומתן עם כמה חברות ביטוח במקביל, במטרה לקבל את פוליסת ביטוח הנסיעות לרומא הטובה ביותר אשר תספק לכם מקסימום כיסוי ביטוחי במינימום עלות.  

כיסויים חשובים בפוליסת הביטוח

רומא היא אחת הערים הגדולות באיטליה ובאירופה כולה, היא מונה כ-2.5 מיליון תושבים אשר נאלצים להתמודד עם מערכת בריאות שאמנם מודרנית, איכותית וטובה, אך נחשבת ליקרה מאוד ואינה מתאימה לכל אחד מבחינה כלכלית ומכאן החשיבות העליונה ברכישת ביטוח נסיעות לרומא טרם נסיעתכם מה שיחסוך מכם במקרה של מצב חירום עלויות רפואיות גבוהות אשר קרוב לוודאי שלא תצליחו לעמוד בהן ובכך יימנע מכם לקבל את הטיפול הרפואי לו תזדקקו. ביטוח הנסיעות לרומא הפופולרי והבסיסי ביותר שמציעות כל חברות הביטוח, מתאים למי שמגיע אל העיר לטייל בנינוחות, להתרשם ממנה ומהיעדים התיירותיים השונים ולא מתכוון לבצע פעילות מאומצת ומאתגרת למדי. לאלו מבינכם אשר מעוניינים לחוות מקרוב את הצד האתגרי של העיר רומא, אוהבי האקסטרים והריגושים, לכם מומלץ לרכוש בנוסף לביטוח הבסיסי גם הרחבות לביטוח נסיעות לרומא אשר יתנו כיסוי מלא לאופי הפעילות בעלת סיכון מוגבר לפגיעות פיזיות. יחד עם זאת, בדקו כי בפוליסה שאותה אתם מתכננים לרכוש, ישנו סעיף הנוגע לרכוש וציוד אישי בעל ערך אותו אתם מתכוונים לקחת אתכם לרומא ויש להגן עליו מפני גניבה או חבלה. 

עלויות ביטוח נסיעות לרומא

מחיר ביטוח נסיעות בסיסי לרומא לרוב לא יעלה על 10 שקלים ליום ויש חברות אשר מציגות ביטוחים במחירים נמוכים יותר. יש לבדוק היטב את פוליסת הביטוח ולראות האם הכיסויים שחברת הביטוח מציעה לנו בפוליסה, עולים בקנה אחד עם אופי הטיול אותו אנו מתכננים לעשות וכן לספק כיסוי מלא לצרכים שלנו. באופן טבעי, בכל הקשור לביצוע פעילות אתגרית ברומא, מחיר הביטוח יעלה בהתאם ויעמוד על כמה עשרות שקלים ליום ויכלול את ההרחבות המתאימות כגון חילוץ, פינוי מוסק, טיפול נמרץ, ניתוחים דחופים ועוד מגוון כיסויים המתאימים לספורט אתגרי ופעילויות אקסטרים. 

טיפים לרכישת ביטוח נסיעות לרומא

כאשר אתם עומדים לרכוש ביטוח נסיעות לרומא, ערכו סקר שוק, בדקו מחירים ומגוון תכניות ביטוח ובחרו את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. כמו כן, העדיפות היא לערוך בדיקה קצרה על עלויות שירותי הבריאות ברומא במטרה לבדוק האם הפוליסה שחברת הביטוח מספקת לכם, תכסה את עלויות הטיפול הרפואי. במידה שלא, עדכנו בכך את סוכן הביטוח על מנת לשפר את ההצעה. בנוסף, אם הנכם סובלים מבעיה רפואית, מוגבלות או כל נתון רפואי אחר, עדכנו על כך את סוכן הביטוח ודרשו שהפוליסה תכלול כיסוי בגין אותה בעיה רפואית אשר סבלתם ממנה טרם היציאה מהארץ. אם לא תדווחו על כך לסוכן הביטוח, לא יינתן כיסוי ביטוחי אם תדרשו ברומא לטיפול או אשפוז בגין החמרה בבעיה הרפואית ממנה אתם סובלים. 

פשוט מדריכים

כל מה שרציתם לדעת על איטליה