5/5
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

מלונות במילאנו

לפניכם מגוון מלונות במילאנו לנופש מושלם. אנו ממליצים להזדרז ולשריין חדרים בהקדם, השווים נחטפים מהר. כל המלונות בהזמנה מיידית. שיהיה נופש נעים, תחזרו בשלום, החופשה המושלמת שלכם מתחילה כאן:

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בדירוג 5 כוכבים באזור סנטרו סטוריקו (העיר העתיקה) / סקאלה, הממוקם במרחק של 0.1 ק״מ מגלריה ויטוריו עמנואל. טווח מחירים: 2,312 ₪ – ‏2,765 ₪ ללילה. מומלץ!
9.64
מפנק ברמה בינלאומית!
⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בדירוג 5 כוכבים באזור סנטרו סטוריקו (העיר העתיקה) / סקאלה, הממוקם בסמוך לויה מנצוני. טווח מחירים: 1,365 ₪ – 2,333 ₪ ללילה. מומלץ!
9.4
מפנק ברמה בינלאומית!
⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בדירוג 5 כוכבים באזור סטאציונה סנטרלה / צונה 2, הממוקם במרחק של 0.9 ק״מ מבוסקו ורטיקלה. טווח מחירים: 1,010 ₪ – 1,982 ₪ ללילה. מומלץ!
9.28
מפנק ברמה בינלאומית!

אין ספק שמילאנו היא אחד מהסמלים המובהקים של איטליה והתרבות האיטלקית. מילאנו מהווה בירה בהמון מובנים, מדינתיים ורעיוניים כאחד. היא נחשבת לבירה הכלכלית של הרפובליקה האיטלקית, היא הבירה הבלתי מעורערת של צפון איטליה, והיא בהחלט אחת מהבירות הנחשבות בעולם בתחום העיצוב. תערוכות העיצוב בעיר מושכות אליה את טובי האומנים והמוחות בתחום. האתרים ההיסטוריים שבהם היא משופעת מושכים אליה תיירים מכל הגילאים והסוגים. ולבסוף, המיקום האידאלי שלה בצפון איטליה, ובקרבת הגבול השוויצרי, מושך אליה מטיילים רבים החורשים את אירופה לאורכה ולרוחבה. בסופו של דבר, מילאנו היא אחד היעדים המבוקשים ביותר אצל תיירים מכל העולם, וישראל לא יוצאת מהכלל הזה.

העיר, שייסודה מתוארך למאה השישית לפני הספירה, אוצרת בחובה כל כך הרבה פנים, שיהיה לכם קשה להקיף אותה בביקור קצר. גם אלו הגרים בה במשך שנים ארוכות לא ממצים אותה. אמנם לא תוכלו להבין לגמרי את התרבות האיטלקית רק מביקור במילאנו, אבל היא בהחלט יכולה לתת לכם מושג.

מתי מומלץ לבקר במילאנו?

מילאנו לא שונה בהרבה מרוב יעדי התיירות באירופה, אם לא כולם, בזה ששיא עונת התיירות בה מגיע בקיץ. אמנם מדובר בעיר גדולה מאוד, אך גם היא תרגיש לכם עמוסה עם האלפים הרבים של התיירים הפוקדים אותה בחודשים הללו. בנוסף, בהתחשב בזה שיש בה מספר אתרי חובה לביקור (לדוגמה, הדואומו המפורסם), ייתכן שתמצאו את עצמכם עומדים בתורות ענק בחום הקיץ הקשוח. בנוסף, בהתחשב בזה שזהו הזמן שבו מגיע מספר התיירים לשיא, זוהי גם התקופה שבה הן מחירי מקומות הלינה והן מחירי האטרקציות מגיעים לפסגה השנתית שלהם. על מנת להצליח למצוא מקום אירוח במחיר סביר, מומלץ להזמין אותו זמן רב מראש.

אם יש לכם את האפשרות, כנראה שעדיף להגיע למילאנו בחודשי האביב או הסתיו. מילאנו היא עיר צפונית, ולכן החורף בה יכול להיות קשוח, אך בחודשי המעבר מזג האוויר מאיר פנים וגם מיעוט התיירים היחסי מאפשר טיול נינוח יותר. בנוסף, בהתחשב בזה שכמות התיירים יורדת והעיר רגועה יותר, גם מחירי המלונות ובתי ההארחה יורדים בהתאם. 

קחו בחשבון שבהתחשב בגודל ובפופולריות של מילאנו, אין לכם מה לחשוש מכך שכשתגיעו לא יהיה מה לעשות. כמעט בכל חודש מארחת מילאנו לפחות פסטיבל או תערוכה בינלאומית אחת, ולרוב גם יותר מזה. המגוון האנושי הוא רחב, ואתרי התיירות הפתוחים כל השנה מציעים שפע של פעילויות בכל זמן שתגיעו בו. עם זאת, חשוב להבין שבשל ריבוי האירועים גם קשה להצביע על זמן שבו זול במיוחד להזמין חופשה במילאנו, כך שניתן בעיקר להצביע על מגמות.

איפה כדאי לקחת מלון במילאנו?

בהתחשב בגודל של מילאנו, לבחירה של מקום ההארחה יש השפעה רבה על אופי הטיול שלכם. לכל שכונה האופי שלה, האטרקציות שנמצאות בה והמרחק שלה מנקודות העניין המרכזיות. בנוסף, המיקום שלכם בעיר יקבע האם תהיה לכם חוויה תיירותית יותר, מקומית יותר או משולבת. גם המגוון של מקומות ההארחה וטווח המחירים שלהם משתנה מאוד משכונה לשכונה ומרובע לרובע. 

הרובע הראשון ברשימה הוא כמובן מרכז העיר, הידוע בשמו כמרכז העתיק (Centro Storico). כאן תמצאו רבים מאתרי החובה של העיר, וביניהם הדואומו, בית האופרה המפורסם והפיאצה המרכזית. זהו גם ביתם של רבות מהמסעדות, הבוטיקים וחנויות האופנה הידועות ביותר של מילאנו. שהות במרכז העתיק תאפשר לכם להיות במרחק הליכה מכל אלו, בלי להסתמך יתר על המידה על התחבורה הציבורית. עם זאת, קחו בחשבון שמדובר באזור הפופולרי ביותר של העיר, מה שהופך אותו לעמוס (במיוחד בעונות השיא) ויקר, בהשוואה לאזורים אחרים.

אם אתם רוצים לחסוך (כי מילאנו עצמה איננה זולה במיוחד), מומלץ להתרחק מהמרכז ולפנות לשכונות הרגועות יותר. בפרט, השכונה המומלצת למי שמחפש לטייל בזול היא "עיר הסטודנטים", שהיא הרובע המרכז חלק ניכר מהאוכלוסייה הסטודנטיאלית של העיר. בנוסף, רבים ממקומות הבילוי בשכונה הזו מתאימים לאוכלוסייה צעירה, בהתאם לאלו המיישבים אותה באופן קבע.

ולבסוף, למי שמגיע למילאנו לבילוי משפחתי, כנראה שהאזור המומלץ לשהייה הן שכונות פיירה (Fiera) או סן סירו (San Siro). הן נמצאות צפונית מערבית למרכז העיר, ומאופיינות במסעדות, חנויות ופארקים רבים. בנוסף, רבים מבתי ההארחה בהן מותאמים למשפחות, הן מבחינת פעילויות ואופי והן מבחינת תקציבים.

כמובן שיש עוד הרבה שכונות נוספות שבהן ניתן להתאכסן, בהתאם לאופי הטיול שלכם. שכונות הקרובות יותר ליציאה מהעיר, שכונות המותאמות לחיי לילה ועוד. לא משנה מה בחרתם, באיזה מקום לינה לשהות ובאיזה אזור, זכרו שמילאנו, כאמור, היא עיר מתוירת, עמוסה ומבוקשת מאד. הקפידו להזמין מקום לינה מראש ולשריין לכם אותו במועד הנדרש. 

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בדירוג 5 כוכבים באזור טורטונה / צונה 6, הממוקם במרחק של 0.3 ק״מ מויה סאבונה. טווח מחירים: 750 ₪ – 1,239 ₪ ללילה. מומלץ!
9.28
מפנק ברמה בינלאומית!
⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בדירוג 5 כוכבים באזור צונה 9 / וואסינה, הממוקם במרחק של 0.4 ק״מ מאתה עושה טובאחים בית חולים. טווח מחירים: 997 ₪ – 1,549 ₪ ללילה. מומלץ!
9.19
מפנק ברמה בינלאומית!
⭐⭐⭐⭐
מלון בדירוג 4 כוכבים באזור סנטרו סטוריקו (העיר העתיקה) / סקאלה, הממוקם במרחק של 0.1 ק״מ מגלריה ויטוריו עמנואל. טווח מחירים: 710 ₪ – 1,559 ₪ ללילה. מומלץ!
9.17
מפנק ברמה בינלאומית!
⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בדירוג 5 כוכבים באזור סנטרו סטוריקו (העיר העתיקה), הממוקם במרחק של 0.1 ק״מ מויה מנצוני. טווח מחירים: 1,822 ₪ – 2,723 ₪ ללילה. מומלץ!
9.12
מפנק ברמה בינלאומית!
⭐⭐⭐⭐
מלון בדירוג 4 כוכבים באזור סנטרו סטוריקו (העיר העתיקה), הממוקם במרחק של 0.1 ק״מ מגלריה ויטוריו עמנואל. טווח מחירים: 403 ₪ – 1,517 ₪ ללילה. מומלץ!
9.12
מפנק ברמה בינלאומית!
⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בדירוג 5 כוכבים באזור פונטה מונפורטה, הממוקם במרחק של 0.4 ק״מ מוילה נק'י קמפיליו. טווח מחירים: 747 ₪ – 1,529 ₪ ללילה. מומלץ!
9.1
מפנק ברמה בינלאומית!