ביטוח נסיעות לאיטליה

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

איטליה היא אחד מהיעדים היותר מבוקשים באירופה, ובייחוד בקרב לא מעט ישראלים. הקסם של ארץ המגף, המדהימה ביופייה, הוא שהיא פונה ומתאימה לכל אחד ומציגה מגוון רחב של אטרקציות תיירותיות, שאף פעם אינן נגמרות. איטליה נפלאה כיעד לנופש רומנטי, לירח דבש, לחופשה משפחתית, היא מושלמת כחלק מטיול קולינרי וכמובן כחופשה אשר משלבת ספורט אקסטרים ואתגרי הכולל טיפוס על הרים, טיולי אופניים, צלילה, סקי, צניחה חופשית ורפטינג.

אם החלטתם שאיטליה היא יעד הנופש הבא שלכם, מומלץ לכם, ועוד לפני שאתם מתחילים לדמיין את עצמכם יושבים בגונדולה לצלילי שירים רומנטיים ומשייטים באחת מתעלותיה של ונציה או מבקרים במוזיאון הוותיקן המרשים, לדאוג לרכוש ביטוח נסיעות לאיטליה, אשר יספק לכם רשת ביטחון במקרה שתזדקקו לטיפול רפואי או במקרה ואירע נזק לרכוש שברשותכם. אם אתם נוסעים לאיטליה לטיול שאינו משלב בתוכו פעילות אקסטרים ואדרנלין גבוה ואינכם רוצים להוציא סכומים גבוהים על ביטוח נסיעות לאיטליה, תוכלו להסתפק בביטוח בסיסי ללא הרחבות לפוליסה. אולם, אם מטרת הנסיעה שלכם היא ריגוש, ספורט אקסטרים ואתגרי אשר לגביהם קיים סיכון גבוה לפציעות והתערבות רפואית, מומלץ לרכוש הרחבות לפוליסת הביטוח הבסיסית לאיטליה כדי לקבל כיסוי אופטימלי לפעילויות הללו וחשוב מאד שלא לזלזל בכך. הרחבות לביטוח אשר מעניקות מענה לפעילויות האקסטרים יכללו, לרוב, פינוי מוסק, חילוצים, קבלת טיפול נמרץ, ניתוחים מצילי חיים, טיפולים בעלות גבוהה ומגוון שירותים נוספים המתאימים ספציפית לפעילות שלשמה אתם טסים לאיטליה.

זכרו – לפעמים האופציה הזולה ביותר הופכת לבסוף ליקרה ביותר ותכלול הוצאות ועלויות כספיות גבוהות מאוד על טיפולים רפואיים, בדיקות, תרופות, פינויים רפואיים וכדומה.

travel insurance italy

תחרות בין חברות הביטוח

ענף הביטוח בישראל הוא אחד הענפים הגדולים והחזקים במשק הישראלי וכולל עשרות חברות ביטוח אשר מספקות שירותים לצרכיהם השונים של הלקוחות. בכל הנוגע לביטוח נסיעות לאיטליה, חברות הביטוח מציגות מסלולי ביטוח שונים המותאמים לדרישות הלקוחות ומעניקים להם את הכיסוי האולטימטיבי במטרה שיטוסו בראש שקט ובלב חסר דאגות. לא משנה מה יתרחש באיטליה, הם מוגנים ומכוסים מבחינת ביטוח. ההיצע הרחב של חברות הביטוח אל מול הביקוש של המטיילים לביטוח נסיעות לאיטליה, מוביל לתחרות גדולה בין חברות הביטוח ובמקביל להורדת מחירים וקבלת חבילות אטרקטיביות יותר לביטוח נסיעות לאיטליה. רוב חבילות הבסיס כמעט ולא שונות בין חברות הביטוח ומקנות כיסוי לטיפול רפואי ביעד (באיטליה), עלויות אשפוז, תרופות, הטסה לקבלת טיפול רפואי בארץ וכיסויים נוספים.

כיסויים חשובים בפוליסת הביטוח

איטליה היא אחת המדינות הגדולות באירופה והיא מונה יותר מ-60 מיליון אזרחים. אחד החסרונות במדינות אירופה בכל הנוגע לשירותי בריאות, היא העלות הגבוהה של שירותים רפואיים, ולכן חובה להיות מצוידים בביטוח נסיעות המתאים ספציפית לכם, כזה שיספק את המענה המתאים ביותר לסיטואציות השונות העלולות לקרות במהלך הטיול. כאשר יציעו לכם את הפוליסה עליכם לוודא כי הביטוח כולל כיסויים לניתוחים, אשפוזים ממושכים, טיפול שיניים במידת הצורך, פיזיותרפיה, ייעוץ רפואי, קבלת חיסונים, השתלות דחופות וכיסויים נוספים בעלי דחיפות עליונה, אשר במקרה הצורך יגרמו לעלויות גבוהות במיוחד ולהפסקת הטיפול במקרה של אי עמידה בהם.

בכל הנוגע לכיסוי ביטוח לספורט אתגרי באיטליה, כל חברת ביטוח מגדירה, היא עצמה, את תחום הספורט האתגרי ולכן חשוב לבדוק האם אותה הגדרה תואמת את הפעילות האתגרית אותה אתם מתכוונים לעשות באיטליה. בנוסף, ביטוח נסיעות לאיטליה צריך לכלול מעבר לאספקט הרפואי, גם ביטוח לציוד אישי (כבודה) אותו אתם מתכוונים לקחת אתכם. ברוב המקרים מדובר בציוד יקר ערך (מצלמה מקצועית לעיתים, מחשב נייד, טלפון נייד, ציוד לשטח ועוד) ומכאן החשיבות בפוליסה מתאימה שתגן עליו.

עלויות ביטוח נסיעות לאיטליה

מחירו של ביטוח נסיעות לאיטליה הכולל כיסוי ביטוחי בסיסי, יעמוד בממוצע על 2.5 דולר ליום ומחירו יעלה משמעותית כאשר בטיול ישולבו גם פעילויות אקסטרים אתגריות, אשר יצריכו ביצוע הרחבות לביטוח. במקרה הזה העלות המשוערת של הביטוח תהיה 12-10 דולרים ליום חופשה. קחו בחשבון את העובדה שחברות הביטוח צריכות אתכם, הנתח המרכזי מרווחי חברות הביטוח מגיע מביטוחי נסיעות ולכן נצלו זאת גם בשביל להוזיל את מחירי הביטוח וגם כדי לקבל כמה שיותר כיסויים והרחבות ללא תוספת תשלום.

טיפים לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

בבואכם לרכוש ביטוח נסיעות לאיטליה, ערכו סקר שוק על מערכת הבריאות באיטליה, בדקו מחירי אשפוז, תרופות, טיפולים רפואיים שונים ועוד. לאחר שאספתם את כל המידע שאתם צריכים, תדעו מה לדרוש מחברת הביטוח וגם למה לשים לב בפוליסה שהוצעה לכם. כמו כן, בדקו את כל הפוליסה מההתחלה ועד סופה כולל כל סעיפי החריגים אשר יכולים להוות מוקש במקרים מסוימים ולהוביל אתכם לתהום כלכלי, אשר היה נמנע אם הייתם מקדישים כמה דקות לקריאתה. בנוסף, לאלה מבניכם אשר סובלים מבעיות רפואיות כרוניות, חובה עליכם ליידע את סוכן הביטוח אודות הבעיה הרפואית ממנה אתם סובלים כדי שהיא תיכלל בתוך הפוליסה שרכשתם. כך, במקרה של החמרה במצב הרפואי, תזכו לקבלת מענה רפואי בעל כיסוי מלא של הפוליסה.

חולמים על איטליה ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פשוט מדריכים

כל מה שרציתם לדעת על איטליה