אצטדיון יובנטוס

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

Juventus Stadium

איטליה נחשבת לאחד ממוקדי התיירות האהובים ביותר בקרב מטיילים מישראל ובהתאם פוקדות אותה מדי שבוע עשרות טיסות אשר רובן מגיעות אל נמל התעופה הבינלאומי שברומא, עיר הבירה אשר מהווה גם את היעד הפופולארי ביותר עבור תיירים מארץ הקודש.

עם זאת, ישנם יעדים נוספים שווים לא פחות וחלקם לא זוכים לפרסום לו הם ראויים, למשל טורינו הקסומה. העיר הרביעית מבחינת גודל אוכלוסייתה בארץ המגף ואחת הערים המומלצות ביותר לטיול בזכות ריבוי האטרקציות והפעילויות שהיא מציעה למבקריה. לא משנה אם אתם חובבי תרבות, היסטוריה, אמנות או קולינריה – אתם צפויים ליהנות ובגדול.

אם אתם נמנים בקרב חובבי הכדורגל, אצטדיון אלינאץ אשר מכונה בפי העם גם כאצטדיון יובנטוס, הוא ללא ספק נקודת עצירה שהיא בגדר חובה במהלך ביקורכם בטורינו. האצטדיון המרשים הוא האצטדיון של קבוצת הכדורגל האיטלקית יובנטוס, אשר נחשבת בעיניי רבים לקבוצת הכדורגל המצליחה ביותר בעולם מבין קבוצות הכדורגל של הליגה האיטלקית, וללא ספק אחת מקבוצות הפאר באירופה בכלל.

האצטדיון כשלעצמו מרשים בהחלט, אם כי איננו נמנה בקרב האצטדיונים הגדולים בעולם וישנם גדולים ומפוארים ממנו. הוא מכיל “בסך הכל” מעט יותר מ-40 אלף מושבים ועל מנת לבנות אותו הושקע סכום של כ-150 מיליון אירו. בנייה זו החלה בשנת 2009 על הריסותיו של האצטדיון הקודם של הקבוצה (אצטדיון “דלה אלפי”) ונמשכה כשלוש שנים, עד שנת 2011. בסמוך למבנה המרהיב נמצא מגרש חניה בו כ-4,000 מקומות חנייה.

למרות גודלו והעדר הוותק שלו, אם ניתן לכנות זאת כך, מדובר באצטדיון שאירח כמה מהמשחקים החשובים ביותר באירופה בעשור האחרון וביניהם גם לא מעט רגעים בלתי נשכחים עבור חובבי כדורגל אמיתיים. המשחק הראשון שחנך למעשה את המבנה התקיים בספטמבר 2011 והיה זה משחק ראווה בין יובנטוס לנוטס קאונטי ואחריו הגיעו משחקים חשובים של ליגת האלופות, לרבות הגמר בשנת 2014 וגם זה שעתיד להתרחש בשנת 2022 (כדורגל נשים).

במהלך ביקורכם באצטדיון תוכלו כמובן לצפות במשחק כדורגל (זאת אומרת – אם יש לכם מזל ומתקיים משחק וגם הצלחתם להשיג כרטיסים), להשתתף בסיורים אשר נערכים במקום אותם יש לתאם מראם או לבקר במוזיאון הקבוצה אשר נמצא בסמוך ומוקדש כולו להיסטוריה של קבוצת הכדורגל המהוללת.

Juventus Stadium

סוג אטרקציה

אצטדיון כדורגל

פעילות פיזית

אין

מתאים לילדים

כן

רמת מחירים

$$$

WIFI

לא

הזמנה מראש

כן

טלפון

+39-011-453-0486
לא נמצאו אטרקציות